Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel


wilczyca32

offlinewilczyca32 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: ZOSIA
55399 odwiedzin | wpisów: 193, komentarzy: 505, obserwuje: 66

Udało się.

autor: wilczyca32 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Witam,po kilku dniach walki udało nam się podłaczyc do wodociągu,najpierw ręcznie wykopalismy pod rure wodną bliziutko wiec koparka nie była potrzebna,ale kiedy już się dokopaliśmy do głównej rury nagle na połowę wykopu osuneła się ziemia,więc lgnąc w błocie(ponieważ podchodza wody gruntowe) kopalismy dalej wreszcie na czwarty dzień udało się dokopać i panowie z wodociagów sprawnie i szybko podłączyli się do rury głównej :) Teraz śmiejemy się z mężem,że darmową siłownie mieliśmy choć na początku nie było nam do śmiechu. Szambo też już mamy wkopane teraz tylko pozostało go podłączyć.Płytki na podłodze też już mamy w kotłowni,sieni,garderobie i przedpokoju,a dziś jedziemy po panele. Później dodam zdjęcia:) Pozdrawiam!

Z apraszam do głosowania.

autor: wilczyca32 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Wszyscy,którzy maja projekty z MG Projekt moga zgłaszać swoje domy do konkursu fotograficznego,ja już swój zgłosiłam wiec zapraszam do głosowania. Za każdy głos oddany z góry gorąco dziękuję.
Komentarze (2)
Tytuł: pytanie o projekt
autor:anika1984  dodano: 2014-06-26 | 18:09:16
Witam, śliczny domek my również przymierzamy się do zakupu tego projektu chcemy miec kotłownie na paliwo stałe i troche brakuje mi drzwi zewnętrznych do niej a jak widziałam państwo je mają, interesują mnie zmiany jakich państwo dokonali w projekcie i koszt budowy.
autor:wilczyca32  dodano: 2014-06-27 | 09:18:20
Witam,domek jest bardzo praktyczny choc może się wydawać mały.Mozna zamówić dodatkowy pakiet na kotłownie na paliwo stałe koszt 200zł,nam jednak zrobił to nasz projektant,do tego jak Państwo widzicie zamiast okna zmienilismy na drzwi,oraz okno w mniejszej sypialni przenieslismy na druga stronę,w kuchni nie ma drzwi zlikwidowaliśmy tylko jest wejście od salonu,zrobię dzis wiecej zdjęć to Państwu wysle,co do kosztów to u nas były bardzo niskie ponieważ spalił nam się dom a teraz postawiliśmy nowy :) Pozdrawiam